Всесвітній день води

Щороку 22 березня в усьому світі відзначають Всесвітній день водних ресурсів, який був оголошений Генеральною асамблеєю ООН.

У рамках заходів, присвячених відзначенню Всесвітнього дня водних ресурсів, у нашому закладі вихователь ГПД 3-А класу Симчира С.І спільно з учнями провела навчальну екскурсію до міської річки Латориця, де учні мали змогу ознайомитися з основними відомостями про річку, її рослинний і тваринний світ, а також дізнатися про екологічний стан річки і заходи щодо збереження цього водного ресурсу. 
А під час виховного заняття школярі ознайомилися з річковим басейном Європи та отримали відомості щодо найбільших річок світу, переглянувши навчальний фільм.

Головний інженер Мукачівського міжрайонного управління водного господарства Кунець Л.П. провів зустріч з учнями 1-Б класу. Головний інженер нагадав школярам про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишнього середовища та розвитку суспільства. Під час зустрічі першокласники мали можливість взяти участь в акції «Збережи водні ресурси».

      

Запись опубликована в рубрике Виховна робота, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *