Виховна робота

«Міс школи» – щорічне свято краси!

Є в нашій школі традицій багато,
Але «Міс школи» – найкраще свято!
Ним ми живемо кожного року,
Творимо диво крок за кроком!

6 березня  у школі відбулось найочікуваніше, найулюбленіше учнівське свято «Міс школи – 2012». Конкурс краси проводиться у школі з 2009 року. Засновником цього свята є випускниця школи Долинські Крістіна.

Для того, щоб якнайкраще підготуватися до конкурсу у школі проводяться репетиції. Дівчата-красуні готуються до дефіле, танцювальних номерів, вчать вальсувати своїх партнерів, підбирають плаття. Організатори, тим часом, обмірковують завдання для учасниць, запрошують гостей, актова зала перетворюється на подіум.

Жоден конкурс не відбувається без журі, за оцінками яких визначаються переможці у номінаціях, а також учасниці, які отримують звання «Віце-міс» та «Міс школи».

Спеціальними гостями свята були найкращі ведучі міста — Юра Чорій та Вася Чигрик.

Роботи для журі було достатньо. Оцінювалися не лише дефіле, але й танцювальні номери, кумедні завдання, відповіді на неочікувані запитання, а також один із найцікавіших конкурсів – конкурс талантів «Мій коник».

Конкурс завершився врученням нагород і оголошенням титулів.

Свято не могло б відбутися без організаторів Тонкошкурової Юліанни та Ільницької Катерини, які взяли на себе відповідальність вирішити організаційні питання, проводити репетиції, укласти сценарій, запросити гостей. Слово організаторам:
«Свято «Міс школи» завжди було найочікуванішою подією навчального року. Для нас було великою відповідальністю проводити це свято, тому що ми хотіли, щоб цей день запам’ятався учасницям на все життя і залишився у серці кожного глядача. Ми досі згадуємо ті веселі дні підготовки до конкурсу, сімейну атмосферу серед усього організаційного колективу і, хоча це було досить важко, ми із задоволенням пройшли б через це знову. Надіємося, що наступного року свято викличе в нас ті ж емоції, що й тепер!».

Чекатимемо на свято краси у нашій школі наступного року, тим більше, що воно стало традиційним і отримало цього року свій символ – гімн конкурсу, який запропонувала засновниця «Міс школи» .hPDcM5eFY78

 

«Акція » Обміняй цигарку на цукерку»

Кожна людина завжди бажає йти у ногу з часом, з модою. Мода змінюється в залежності від часу та віку.
е, на що вчора не звертали уваги, сьогодні є актуальним. Це стосується не тільки одягу, взуття, зачіски, але і способу життя. Не так давно «крутими» вважалися підлітки, які могли викурити сигару, випити чарку… Та час неймовірно швидко спливає і мода змінюється. Сьогодні світ заполонила пропаганда здорового способу життя. Для молоді стало є модним займатися спортом, відмовитися від шкідливих звичок.
Донести до мешканців Мукачева ідею, що здоровим бути модно та корисно — саме таку мету ставили перед собою лідери Мукачівської учнівської Ради старшокласників, організувавши акцію «Обміняй цигарку на цукерку», присвячену Всесвітньому Дню здоров’я.
8 квітня представники всіх шкіл заполонили центр міста. Зробили макети цигарок та цукерок, виготовили буклети та взялися за справу. Протягом двох годин вони ініціювали обмін цигарок на цукерки. Жителі нашого міста реагували по-різному. Хтось радо погоджувався на обмін, хтось дивився здивованими очима , а люди старшого віку з посмішкою за цим спостерігали. Зморені та задоволені залишилися в кінці дня всі учасники акції — однодумці, які продовжували впроваджувати нову моду на здоровий спосіб життя.
Наша школа ,також,не залишилася осторонь і взяла активну участь у цьому мироприємстві.lYlUh-uXkLM

 

Акція «Скажемо ні».

5T6aakX6g5kyYwtMCmzuogk8mCyK8d1_cxS9vsRUDk4Y

Дні безпечного дитинства.

xqGKE_YOzYcf5uQ8nG1tyw0Ccmsd5fUH4

День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. 
Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

До наших діток також завітав Миколай. А активісти школи допомогли влаштувати  справжнє свято . Безліч веселих конкурсів,смішних сценок та цікавих розіграшів підіймали настрій  та дарували незабутні емоції.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував діткам багато солодощів.CIMG0391CIMG0391CIMG0392

«Новорічні фантазії»

Напередодні великого християнського свята з новорічно-різдвяного циклу в нашій  школі відбулася виставка учнівських робіт. Тут були представлені адвентні вінки, новорічні ялинки , святкові плакати та багато інших виробів. У виставці  брали участь учні 5-9 класів. Всі роботи були естетично оформленні та виражали погляд учнів на зимові свята.

Тиждень історії.«Минуле людства очима дітей»

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів 5-х – 9-х класів «Минуле людства очима дітей», яку учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня. Було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра для учнів 7-9-х класів „Історичний марафон” та для 5-6 класів „Подорож у минуле”.

Незабутні враження залишилися в учнів 5-х та 9-х класів від виховного заходу присвяченому Дню Соборності України «Співаєм славу тій події і тепер» який підготували і провели учні 4, 5 та 8 класів.

Була проведена цікава та захоплююча віртуальна екскурсія „Замками Закарпаття” для учнів 5-9-х класів, під час якої учні переглянули відео на дану тему.

Був проведений урок пам’яті „Голокост – пам’ять віків”, з елементами перегляду відеофільму про Бухенвальдський концлагер, який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії.

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками, було визначеного «юного історика» нашої школи

Акція «Клас вільний від паління»

 В рамках акції «Клас вільний від паління» в  СЗОШ №4 було проведено ряд заходів з метою розширення знань в учнів про негативні наслідки тютюнопаління; формування у дітей небайдужого ставлення до існуючих проблем сьогодення; пошук дієвих форм та методів щодо формування здорового способу життя; виховання соціальної активності учнів.

 В рамках акції практичний психолог  провела тренінг «Що складає небезпеку для здоров’я» з метою формування навичок адекватної поведінки в умовах, що загрожують початком спроб взяти до рук цигарку. Учасники тренінгу —  учні  5-8 класів в кількості 45 чол. Під час тренінгу  дітям було запропоновано прослухати інформаційне повідомлення «Паління – загроза здоров’ю», участь в мозковому штурмі «Яка поведінка сприяє здоров’ю?» та розгляд декілька вправ «Закінчи речення», «Що робити», «Зумій сказати «НІ!». Діти презентували свої напрацювання, отримали рекомендації, а на завершенняD4MAyYpIzL05otvWtLdbwcup4etnbj8Ysпереглянули відеофільм «Здоровий спосіб життя».

Учні 5-Б класу СЗОШ №4 взяли участь у акції “Поділились улюбленою іграшкою”

foto_0000024-225x16811 листопада 2012 р. в Мукачеві вперше відбулося святкування Дня Святого Мартина. В цей, не по-осінньому теплий і сонячний день, в рамках свята проводилася акція «Поділися улюбленою іграшкою», в якій взяли участь усі охочі діти та дорослі, яким не байдуже до сиріт, хворих дітлахів та тих, хто позбавлений батьківської турботи.

Не залишилися осторонь і учні 5-Б класу СЗОШ №4.Разом з батьками та класним керівником Залуцькою Т.І. принесли до намету м’які іграшки, книги та фрукти. Кожен робив це щиро, з великим бажанням поділитися частинкою дитинства і сподіванням, що Святий Мартин, покровитель Мукачева, донесе до цих діток любов, доброту і душевне тепло.

Учнів дуже потішило те, що таких було багато. Нехай ці дарунки залишаться у душах і пам’яті тих, хто цього потребує і принесе багато хвилин радості.

Габріелла Іванчов, учениця 5-Б класу СЗОШ №4

Святий Мартин «запалив» Мукачево

У Мукачеві вперше, але, мабуть, не востаннє, відбувся День святого Мартина.

Амбіції організаторів свята справдилися – дійство вдалося. А завдячувати цьому вони мають передовсім не самому святому — покровителю міста над Латорицею, а – дітям. Понад півтисячі школярів пройшлися вечірнім Мукачевом з ліхтариками, і це перетворило звичайну неділю на надзвичайне свято.

Дітки нашої школи ,також,взяли активну участь у цьому дійстві. Всі школярі приносили власноруч зробленні вироби.А з приводу цього у школі відбулася виставка ліхтариків,саме в якій і виявилася вся фантазія та творчість учнів. 
3ukPrNlpEbY
nZXmrE94sTk

Дні Європейських мов

      26-27 вересня в спеціалізованій загальноосвітній школі №4 пройшли   Дні Європейських мов. Учні презентували прапори, герби європейських країн, визначали пам’ятки архітектури та мистецтва. Вони визначили, що найкращою європейською державою, поза сумнівом, є Україна!

З метою пропаганди здорового способу життя  в
рамках декади безпеки  та збереження здоров’я в СЗОШ №4 пройшли Малі олімпійські ігри. Естафети, змагання на спритність і витривалість, вікторина на знання подій олімпійського руху підтвердили готовність учнів бути активними і здоровими

Halloween

Хеловін — одне з небагатьох свят, коли на вулиці міста виходять люди в незвичному вбранні і лякають одне одного. Ще зовсім недавно це свято відзначалося лише в США, проте тепер Ti2ug4J0IyUвоно набуває все більшої популярності у Європі. Не стала винятком і Україна.

Хоча Хеловін  не є дуже пошириним святом. Проте учні нашої школи цікавляться традиціями та звичаями іноземних країн.Саме тому вони вирішили зануритися в таємничість та загадковість цього свята.Були намальовані різноманітні плакати та есетично прикрашені класи.Цей день закарбувався в пам»яті всіх. А наші учні тепер працюють над тим,щоб це свято стало традиційним. 

День вчителя.

d9GLv6jpcd8gvrHGkIGOT0HRyP44vzNV4Серед багатьох свят, що відзначаються в школі, особливо місце посідає День учителя, який проводиться першої неділі жовтня. Йому присвячуються шкільні вечори, театралізовані вистави та святкові концерти.

У багатьох школах цей день уважають саме Днем учителя, а не святом усієї школи: учителі приходять святково вдягненими, приймають привітання, квіти, ввечері влаштовують чаювання. Діти ж не почуваються на цьому святі «своїми». Навіть у дуже гарних школах, де панує справжня дружба дорослих і дітей, педагогічний колектив нерідко забуває про значні виховні можливості свята: формування любові до своєї школи, інтересу до професії вчителя.

Педагог — організатор з нашими дітками влаштував справжній концерт для вчителів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *