Переможці олімпіад 2013-2014рр.

За підсумками навчального року учні школи показали хороший рівень досягнень.
З 583 учнів 3-11 класів високий рівень показали 65 учні (14 %), достатній- 243 учнів (52 %), середній рівень — 155 учнів (34%), початковий рівень – 0 учнів (0%). 9  випускників 11-ого класу  завершили навчальний рік на відмінно з них 8  стали медалістами. Призерами олімпіад стало 34 учнів 5 -11 класів та 4 призерів початкової ланки.

Роман Василь (9-Б)
Міські олімпіади:   географія – І місце (вчитель Заплетал С.А.)

фізика  — ІІІ місце (вчитель Войналович О.М.)

історія – І місце (вчитель Береш Л.В.)

хімія – ІІ місце (вчитель Бора С.І.)

Обласні олімпіади:

хімія – ІІІ місце (вчитель Бора С.І.)

історія – І місце ( вчитель Береш Л.В.)

географія – І місце (Заплетал С.А.)

Всеукраїнська олімпіади з історії  І місце.

Конкурс імені Петра Яцика – І місце (вчитель Луценко В.І.).

Призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Фізика — Солоділов Сергій (7-Б) ІІІ місце

Мігоцький Владислав (11-А) ІІІ місце

Орос Богдан (11-А) ІІІ місце

Роман Василь (9-Б) ІІІ місце

Вчитель Войналович О.М.

  • Педагогіка і психологія – Ярема Ельвіра (11-А) ІІІ місце

Вчитель Солецька В.В.

  • Правознавство – Ришкович Анастасія (10-А) ІІІ місце

Вчитель Дербаль В.І.

  •  Інформатика –Мігоцький Владислав (11-А) ІІІ місце

Орос Богдан (11-А) ІІ місце

Вчитель Мишак В.П.

  • Біологія – Данко Юрій (9-Б) ІІ місце

Вчитель Лізанець Н.П.

  • Хімія – Бряник Юлія (8-А) І місце                                                                         Роман Василь(9-Б) ІІ місце

Вчитель Бора С.І.

  • Географія – Роман Василь (9-Б) І місце

Головчак Валерія (9-А) ІІІ місце

Вчитель Заплетал С.А.

  • Історія – Роман Василь (9-Б) І місце

Головчак Валерія (9-А) ІІ місце

Вчитель Береш Л.В.

Клочанка Карина (11-А) ІІІ місце

Вчитель Дербаль В.І.

  • Англійська мова – Куруц Олександра (9-А) І місце

Вчитель Залуцька Т.І.

Свирида Кароліна (9-А) ІІ місце

Вчитель Хитровська С.М.

Тромпак Катерина (10-А) ІІ місце

Вчитель Мельніченко Н.Ю.

Криволапова Тетяна (11-А) ІІІ місце

Вчитель Пашина Г.В.

  • Німецька мова – Лукач Анна (8-Б) ІІІ місце

Орос Богдан (11-А) ІІ місце

Ярема Ельвіра  (11-А) ІІ місце

Вчитель  Полянська К.Є.

Головчак Валерія (9-А) ІІ місце

Русин Анжела (9-А) ІІ місце

Вчитель Михайликов Я.Д.

Свирида Кароліна (9-А) ІІІ місце

Вчитель Лендєл Л.М.

  • Математика – Головчак Валерія (9-А) ІІ місце

Орос Богдан (11-А) ІІІ місце

Вчитель Мишак В.П.

  • Астрономія – Головчак Валерія (9-А) ІІІ місце

Вчитель Войналович О.М.

  • Українська мова – Свирида Кароліна (9-А) ІІ місце

Вчитель Чайка Т.В.

Криволапова Тетяна (11-А) ІІ місце

Вчитель Іванчов С.В.

  • Інформаційні технології – Ярема Ельвіра (11-А) ІІІмісце

Вчитель Мишак В.П.

  • Образотворче мистецтво – Різак Марія (5-А) ІІІ місце

Вчитель Салієнко Н.В.

  • Обслуговуюча праця – Скиба Ліліана (9-А) ІІІ місце

Вчитель Покудіна С.М.

  • Психологія – Тонкошкурова Юліанна (11-А) ІІІ місце

Вчитель Солецька В.В.

  • Конкурс імені Петра Яцика – Роман Василь (9-Б) І місце

Вчитель Луценко В.І.

  • Конкурс імені Т.Шевченка

Тромпак Катерина (10-А) ІІ місце

Вчитель Савко С.В.

Рантюк Анастасія  (9-А) І місце

Вчитель Чайка Т.В.

Молодші школярі

  • Вчитель Мальованець С.Ю.

Орос Марія (4-А) ІІІ місце з математики

Качур Дар’я (4-А) ІІ місце з математики

  • Вчитель Кунец С.С.

Кульчицька Дар’я (4-Б) ІІІ місце з української мови

Пехньо Вільгельм (4-Б) ІІІ місце з математики

Мала академія наук: — ТонкошкуроваЮліанна (11-А) з світової літератури

Вчитель Даць О.П.

Обласні олімпіади:

  • Біологія – Данко Юрій (9-Б) ІІІ місце

Вчитель Лізанець Н.П.

  • Німецька мова – Русин Анжеліка (10-А) ІІ місце

Вчитель – Михайликов Я.Д.

  • Англійська мова – Куруц Олександра (9-А) ІІІ місце

Вчитель Залуцька Т.І.

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *