Тиждень молодого вчителя

У рамках Тижня молодого вчителя вихователь ГПД Далекорей О. І. разом з учнями 4-Б класу провела виховний захід на тему «Все починається з добра».Метою заняття було формувати в учнів почуття доброти, любові до людей, розвивати потребу робити добро, не чекати винагороди. Виховувати в учнів бажання підтримувати ближнього у скрутну хвилину.Наприкінці заняття учні разом з виховатилем підвели висновок, створивши стежинку доброти.

22 жовтня у рамках Тижня молодого вчителя вихователь ГПД Писко Н.В. разом з учнями 1-А класу провела виховну годину з теми «Вчимося дружити». Протягом заняття першокласники брали активну участь в іграх та виконували різні завдання. Із великим задоволенням учні створили колективне панно «Моя рука дружби».

23 жовтня вихователь ГПД Попфалуші Мар’яна Павлівна в рамках Тижня молодого вчителя провела з учнями 1-Б класу виховне заняття на тему «Шануймо професії». Під час заняття першокласники дізнались про давні, сучасні та незвичайні професії. Закріпили отримані знання в іграх » Хто так каже», «З’єднай» «Без труда нема плода» і дійшли висновку, що всі професії важливі, але найголовніша для них — це школяр. Свою майбутню професію записали на краплинках та закріпили на корабель мрій.

Вихователь ГПД Макара Ж.М. провела з учнями 3- А класу виховну годину в стилі інстаграм з теми «Добро починається з тебе».Учні під час заняття виготовили інстаграм-сторінку добрих вчинків, створили власний хештег добра, а також за допомогою методу кубування було проведено вікторину «Згадай свої добрі справи». Під час виховної години учні організували виставку малюнків «Мій добрий вчинок», і кожен мав змогу розповісти про свої добрі вчинки.Наприкінці заняття всі працювали в групах, складали та обговорювали прислів’я про добро, а також грали в чудову гру «Назви хорошу рису свого друга».

20 жовтня вихователь ГПД Фурдела Анна Тиберіївна у рамках Тижня молодого вчителя провела з учнями 2-Б класу виховне заняття на тему «Добро і Зло «. Метою заняття було викликати в учнів бажання іти дорогою добра, сприяти розумінню того, що добро слід починати із себе, виховувати в учнів кращі людські якості.Протягом заняття учні брали активну участь в іграх і виконували різні завдання.

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *