День Свободи та Гідності

21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в нашому закладі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави.

Педагог- організатор школи Полтавець О.В. провела з учнями 10-11 класів круглий стіл «Україна в боротьбі за державність», лідери учнівського самоврядування підготували відеопроект «Євромайдан: події та герої» та радіоефір «Європа і Україна — єдиний союз».

21 листопада з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи в нашому закладі було проведено ряд заходів, спрямованих на вшанування патріотизму та мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави. Педагог- організатор школи Полтавець О.В. провела з учнями 10-11 класів круглий стіл "Україна в боротьбі за державність", лідери учнівського самоврядування підготували відеопроект "Євромайдан: події та герої" та радіоефір "Європа і Україна — єдиний союз".

Gepostet von Мукачівська спеціалізована школа 4 am Donnerstag, 21. November 2019

Запись опубликована в рубрике Виховна робота, Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *