Тиждень груп продовженого дня «Україна починається з тебе»

З 25.02 по 01.03 в освітньому закладі проходив Тиждень груп продовженого дня «Україна починається з тебе».
Усі дні тижня об’єднані українською тематикою та гаслом «Любімо Україну! Творімо злагоду й добро!»
1-й день тижня отримав назву «День української історії».У цей день вихователь ГПД Симчира С.І. підготувала освітній проект «Сім чудес України», який був створений спільно з учнями 3-А класу. 
Метою заходу було продовжити знайомство учнів з культурною спадщиною українського народу, показати презентацію семи чудес України, виховувати в учнів патріотичні почуття, розширювати їх світогляд, знайомлячи учнів з багатовіковою історією та самобутніми культурними пам’ятками України, а також вдосконалювати в учнів навички роботи в творчих групах.

2 день Тижня групи продовженого дня був присвячений Дню української культури. З метою вивчення традицій та звичаїв рідного краю, розвитку усного мовлення, популяризації української народної пісні вихователі Далекорей О.І.та Гавришко О.Ю. з учнями 2-Б та 
4-А класів провели цікаві та веселі українські вечорниці «Етно-паті в українській хаті». Учні створили справжнє українське дійство, жартували, грали в ігри, співали народні пісні. На завершення вечорниць школярі пригостили присутніх смачними домашніми смаколиками.

Третій день Тижня групи продовженого дня отримав назву «День рідного міста». У цей день вихователь ГПД Павлей К. В. підготувала виховний захід «Історичний лікбез. Мукачево -перлина Закарпаття», який був створений спільно з учнями
3-Б класу. Метою заходу було ознайомити учнів з історією рідного міста Мукачево, з його культурними та архітектурними пам’ятками, символами Закарпаття та міста Мукачева, а також вдосконалювати в учнів навички роботи в групах.

4-й день Тижня ГПД був присвячений Дню української символіки. У цей день вихователь ГПД 1-Б класу Білинська В. В. підготувала виховне заняття на тему «Народні символи України». Метою заняття було формувати поняття учнів про народні символи України; розширювати знання про Україну та її символи; розвивати спостережливість, пам’ять, мислення; виховувати любов до Батьківщини, бажання зробити її кращою.

Останній день Тижня ГПД був присвячений Державним символам України. 
У цей день виховний захід «Державні символи України та їх історія» провела вихователь ГПД 4- Б класу Гуледза Т.І. 
Під час заходу учні здійснили заочну мандрівку в минуле, розширили знання та дізнались багато фактів, пов’язаних з Державними символами.
Різноманітні педагогічні методи та прийоми, використані вихователем, сприяли розвитку логічного та асоціативного мислення; виховання в учнів почуття національної свідомості, повагу до державних символів.

Досвідченим вихователем Кагермановою Д.Ю. був проведений майстер-клас для молодих спеціалістів на тему «Самопідготовка, як важливий елемент в системі ГПД».
Під час заходу молоді вихователі отримали нові знання, корисні поради та хороший досвід щодо правильної та ефективної організації самопідготовки в групі продовженого дня.

Протягом тижня ГПД вихователями було організовано виставку учнівських творчих робіт «Свою Україну любіть» та книжкову виставку «Моя країна — Україна».

Запись опубликована в рубрике Новини. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *