«Воскресни, писанко!»
Вже традиційно наша школа долучилася до виставки-конкурсу «Воскресни, писанко».
Учні підійшли до організації виставки з творчістю та креативністю. Тож на виставці можна було побачити як традиційні писанки, так і зернівки, дряпанки, мальованки, писанки прикрашені бісером, виготовлені у техніці квілінг, і, навіть, великодні композиції.

 

Тиждень дитячого читання «З книгою в майбутнє!»
в Мукачівській спеціалізованій школі І-Ш ступенів № 4 стартує:
 
• 23 березня із нагоди відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання в шкільній бібліотеці СШ № 4 пройшов модний книжковий показ «Зустрічаємося з книжками –прикрашаємося думками» та конкурс шкільних газет «Дитина читає — Україна процвітає»
• 24 березня тиждень продовжився літературним святом-конкурсом юних обдарувань школи «Перша спроба пера!» та презентацією збірки юних поетів Мукачева «Первоцвіт». Протягом дня бібліотекарем школи Салієнко Н.В. був проведений бібліоквест з учнями 5-6 класів «Подорож країною прочитаних книжок».
Наступним етапом буде загальношкільна акція «Напиши лист улюбленому автору».

Свято «Тобі, Тарасе, наша шана і любов»

Прекрасний виховний захід провела вчитель початкових класів Кунець С.С. разом зі своїми учнями.
Учні дізналися багато нового про життєвий і творчий шлях Т. Г. Шевченка, декламували вірші та співали пісень.
Світлана Степанівна говорить, що Великий Кобзар завжди житиме у серцях українців, як малих, так і великих.

Виховна година з інспекторами Національної поліції

До учнів 1-А класу завітали інспектори взводу №2, роти №1 НПУ Бойко С.В. та Граб Ю.Ю., які розповіли учням про правила дорожнього руху для пішоходів та правильну поведінку на дорозі.

Карпатська Україна — держава, яка не здалася без бою…

15 березня ми відзначаємо 78-у річницю від проголошення незалежності Карпатської України.
15 березня 1939 року маленька гілка великого українського дерева, здивувала весь світ, проголосивши свою самостійну Карпато-Українську Державу. Історія цієї держави є маловідомою. Саме тому в нашій школі члени Центру учнівського самоврядування провели круглий стіл на тему: «Карпатська Україна — держава, яка не здалася без бою…:

Учні мали змогу виступити в ролі дослідників, істориків, музейних працівників та представити свої власні матеріали і дослідження.

Шевченківські дні

9 березня Україна відзначила 203 роки від народження видатного українського поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і громадського діяча — Тараса Григоровича Шевченка.
В нашій школі пам’яті поета був присвячений літературний конкурс читців «Шевченкове слово в віках не старіє», підготований і проведений бібліотекарем Салієнко Н.В.
Учні мали змогу продекламувати свої улюблені вірші поета. Найкращі — були відзначені грамотами.


Виставка плакатів «І мене в сім’ї великій…»

Міжнародний жіночий день

Справжнім сюрпризом для вчителів нашої школи став концерт підготований учнями 11-А класу і присвячений Міжнародному жіночому дню.
Учні привітали жінок-вчителів, подякували за нелегку працю, розважили і зарядили хорошим настроєм та позитивними емоціями!

Тренінг «Справжній вчитель: хто він?»

Завершальним етапом тижня іноземних мов став тренінг: «Справжній вчитель: хто він?»,підготований і проведений практичним психологом нашої школи — Солецькою Вітою Василівною.
Мета тренінгу: підвищити мотивацію професійної діяльності; відшукати оптимальні моделі поведінки в педагогічному середовищі; активізувати творчий потенціал кожного педагога; визначити оптимальну стратегію професійної діяльності.