«Тиждень іноземних мов»

Цікавим та багатим на події видався тиждень іноземних мов, що проходив у нашій школі з 20 по 24 лютого, та був підготовлений вчителями-іноземцями. Серед проведених заходів слід відмітити, брифінг — «Досвід, проблеми, знахідки», День відкритих дверей «Майстер-клас», виставку плакатів учнів та відкриті уроки.

Вчителями нашої школи Раїнчук Іриною Романівною та Бопко Оксаною Миколаївною був проведений бінарний урок (англійська + німецька мови) з учнями 10-го класу.
«Бінарний урок — творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в останніх креативну компетентність» — говорять вчителі.

 

Відкритий урок з німецької мови на тему «Я та мода» з учнями 5-Б класу провела Кабацій Віталія Євгенівна. Під час уроку педагогом були запропоновані завдання різних видів, що сприяють підвищенню мотивації навчання, розвитку мовлення та формуванню пізнавального інтересу учнів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відкритий урок з німецької мови на тему «У школі», з учнями 3-Б класу провела Ігнась Олександра Олександрівна.
Педагог використовувала різноманітні форми роботи на уроці для розширення і поглиблення знань, умінь і навичок учнів. Учні активно відповідали на поставлені питання.

Виставка учнівських плакатів

Профорієнтаційний урок для учнів 7-х класів

     Своє майбутнє ми визначаємо задовго до останнього шкільного дзвінка. Радимося з батьками, вчителями, знайомими, сперечаємося з друзями. Вивчаємо довідники, намагаємося все врахувати, дізнатися якомога більше про майбутню професію… Але звідки тоді беруться люди, для яких обрана професія стає нецікавою і тимчасовою?

     Щоб таких випадків було якомога менше, фахівці Мукачівського міського центру зайнятості активно долучаються до профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю міста. Так, 17 лютого було проведено профорієнтаційний урок на тему «Початковий етап професійного самовизначення. Формування професійних намірів» з учнями 7-х класів Мукачівської спеціалізованої школи №4 з поглибленим вивченням окремих предметів та курсів. В ході заходу велась відверта розмова про вибір життєвого шляху, про життєвий поклик і труднощі його визначення. Учні отримали інформацію про професії, які користуються попитом на ринку праці та навчальні заклади, де можна здобу майбутній фах.
     Сподіваємось, що наша робота обов’язково принесе спільний позитивний результат і ці діти зможуть правильно обрати сферу професійної діяльності та стануть успішними на ринку праці.

Відділ активної підтримки безробітних
Мукачівський міський центр зайнятості

День рідної мови

«Як парость виноградної лози,
Плекайте мову. Пильно й ненастанно
Політь бур’ян. Чистіша від сльози
Вона хай буде. Вірно і слухняно
Нехай вона щоразу служить вам,
Хоч і живе своїм живим життям.» — Саме ці слова відомого українського поета Максима Рильського стали гаслом виховних заходів, проведених в нашій школі та присвячених Дню рідної мови, що відзначається 21 лютого.

 

День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Виховні заходи, перегляд фільму та виставка малюнків, проведені цього дня в нашій школі нагадують всім нам про подвиг Небесної Сотні!

Зустріч з учасниками бойових дій в Афганістані

15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Цього дня відбулася зустріч учнів 9-х класів з учасниками бойових дій а Афганістані.
Ветерани розповідали про свою службу, показували фотографії та спілкувалися з учнями.

 

«Зимова казка»

10 лютого в нашій школі панувала атмосфера творчості, радості та казкового настрою, адже саме в цей день відбувся мюзикл «Зимова казка».
З ініціативою створення такого виховного заходу виступили вчителі Чайка Тетяна Вікторівна та Козар Наталія Іванівна, яким, разом з учнями 2-Б та 5-Б класу, в повній мірі вдалося передати неймовірний, чарівний та прекрасний настрій «Зимової казки»