16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЛЯ

В рамках акції «16 днів проти насилля», що проходила з 25 листопада по 10 грудня в нашій школі було проведено ряд заходів покликаних проінформувати учнів про проблему насилля над дітьми.

«Замість ялинки – новорічна композиція»

6 грудня в нашій школі пройшла виставка-конкурс «Замість ялинки-новорічна композиція». Роботи учнів вразили своєю красою та оригінальністю. Найкращі — були відмічені грамотами.

foto-01

foto-02

foto-03

foto-04

foto-05

foto-06

foto-07

foto-08

foto-09

foto-10

foto-11

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Навчально-методичний семінар вихователів ГПД

24.11.16 р. в нашій школі пройшов навчально-методичний семінар вихователів ГПД на тему: «Вивчення історії рідного міста- невід’ємна складова національно-патріотичного виховання»

foto-1

foto-2

foto-3

foto-4

foto-5

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

Ні – курінню!

До Міжнародного дня відмови від паління, що відзначається 17 листопада в СШ №4 було проведено коло спілкування з членами Центру учнівського самоврядування школи на тему: «Куріння, алкоголь і наркотики, як основні згубні чинники для сучасної молоді»

foto-1

foto-2

 

 

 

 

 

Міжнародний День толерантності

В рамках Міжнародного Дня толерантності, що відзначається 16 листопада, практичним психологом нашої школи — Солецькою В.В. була проведена виховна година з елементами тренінгу «Толерантність — запорука людяності» з учнями 6-А класу.
Епіграфом виховної години стали слова відомого італійського історика Г. Гвіччердіні: «Усі люди мають недоліки — хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості»

foto-1

foto-2

foto-3

foto-4

foto-5