Зорієнтовуємо випускників 9-х класів Мукачівської СШ № 4 з поглибоеним вивчення іноземних мов у світі професій

    03 жовтня 2016 року спеціалістами Мукачівського міського центру зайнятості було організовано та проведено груповий профорієнтаційний захід на тему „У світі професій. Загальний огляд професій” для учнів 9-х класів мукачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов. Метою заходу було розширення інформованості дітей про світ професій та здійснення профорієнтаційної допомоги школярам у свідомому професійному самовизначенні, популяризації та підвищенні престижу робітничих професій серед учнівської молоді .
    В заході взяли участь 56 учнів школи. З більшістю дітей ми зустрічалися вже не вперше. Учні цієї спеціалізованої загальноосвітньої школи спрямовані на подальше навчання у вищих учбових закладах. Вони мріють стати лікарями, журналістами, викладачами, програмістами, навіть – екперт-криміналіст у майбутньому був присутній на заході… Фахівцями служби зайнятості було наголошено, що більшість сучасних безробітних, що перебувають а обліку в центрі зайнятості, це саме люди з вищою освітою, тому за своє місце під сонцем цим випускникам ще прийдеться поборотися, якщо вони планують реалізуватися у своїх професійних мріях.
    Не менш важливим є те, чи правильно вони визначаться з вибором професії згідно своїх особистісних здібностей та уподобань…Людина, яка отримує задоволення від своєї праці, в першу чергу, зберігає своє здоров’я: в неї немає перенапруження, незадоволеності, образи на долю. У неї набагато більше шансів для успішної самореалізації!
    Тому необхідно враховувати свої найкращі здібності та уподобання, обрати ту сферу діяльності, де людина може проявити себе якнайкраще. Сподіваємося, що отримана інформація буде корисною для майбутньої професійної самовизначеності усіх учасників заходу!

foto-1

foto-2

 

 

 

 

 

Виставка «Дарунки пані Осені»

Щорічно в нашій школі проводиться виставка дитячих поробок з овочів «Дарунки пані Осені» і кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Всі роботи, котрі були представлені на виставці, заслуговують похвали! Тому вкотре, всі учасники отримали подяки від школи за участь у виставці! МОЛОДЦІ! Чекаємо на такі ж чарівні роботи в наступному році!

foto-01

foto-02

foto-03

foto-04

foto-05

foto-06

foto-07

foto-08

foto-09

foto-10

foto-11

foto-12

foto-13

foto-14

foto-15

foto-16

foto-17

foto-18

foto-19

foto-20

foto-21

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

Патріотична виховна година

Виховання поваги до українських захистників землі, до історичного минулого своєї держави, формування почуття патріотизму — мета виховної години у 7-А класі за участю ветерана війни Пацкань І.І. проведено 13 жовтня класним керівником Пронтекер В.В.

Foto-1

Foto-2

 

 

 

 

 

Виховна година та тему: «Торгівля людьми. Причини, запобігання»

  18 жовтня до Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми в 9-А класі,була проведена виховна година та тему: « Торгівля людьми. Причини, запобігання».
  Метою виховного заняття було ознайомлення учнів з важливістю проблеми торгівлі людьми,передумовами, группами ризику та наслідками.
  Було надано поради, як не стати жертвою торгівлі людьми, а також практичні рекомендації, куди можна звернутися в разі потрапляння в біду.
  Серед запрошених ,виступила вчитель правознавства, Дербаль В.І. з коротким оглядом нормативно- правової бази законодавства України по данному питанню.
  В кінці виховної години було обговорення учнями реальних історій постраждалих та дискусія « За і проти» по даній проблемі.

Foto-1

Foto-2

Foto-3

 

 

 

 

 

День українського козацтва

14 жовтня в Україні відзначається День Українського козацтва та День захисника України. Не випадково ці свята припадають на день святої Покрови Пресвятої Богородиці.
Покрова Пресвятої Богородиці було для козаків великим святом, оскільки їхню церкву було присвячено Діві Марії. Коли вони бажали обрати нових членів старшини, то збиралися саме у цей день.
В Україні немає важливішого чинника, який би був і центром, і перехрестям, і змістом переважної більшості соціальних процесів, та важливішого компонента національної й територіальної консолідації, ніж козацтво.
Президент України, враховуючи історичне значення й заслуги козацтва в утвердженні української державності та його вагомий внесок у сучасний процес державотворення, визначив цю дату своїм указом.
В СШ № 4 відзначили ці свята організувавши виставку малюнків «Козацька слава України» та провівши спортивні змагання «Козацькі забави» для учнів 4 класів.
Метою змагань є: виховання у юнаків та дівчат глибоких і твердих національно-патріотичних переконань;
виховання мужності, сміливості, наполегливості, дисциплінованості й ініціативності на основі відновлених національних козацьких педагогічних традицій;
виховання духовно та фізично розвиненого юного покоління суверенної України на історично сформованих засадах козацького світогляду та здорового способу життя.
Учні школи з радістю та натхненням допомагали з організацією та брали участь у заходах.

Foto-01

Foto-02

Foto-03

Foto-04

Foto-05

Foto-06

Foto-07

Foto-08

Foto-09