Список учнів зарахованих до 1-х класів за результатами тестування

1. Алмашій Владислав Ярославович 22.08.2009
2. Богдан Любомир Юрійович 07.05.2010
3. Богович Дмитро Вікторович 06.11.2009
4. Братюк Владислав Олександрович 05.01.2010
5. Балкін Олександр Миколайович 12.09.2010
6. Бондарук Богдан Сергійович 18.06.2010
7. Белов Артем Сергійович 29.04.2010
8. Боднар Олександра Юріївна 05.11.2009
9. Врублевська Віолетта Олександрівна 13.06.2010
10. Гавришко Юліанна Сергіївна 23.10.2009
11. Горват Аліна Василівна 14.12.2009
12. Гуранич Ангеліна-Магдалена Миронівна 04.11.2009
13. Губський Артемій Олександрович 06.04.2010
14. Герц Михайло Олександрович 20.07.2010
15. Герц Марк Олександрович 20.07.2010
16. Гребеннікова Вероніка Віталіївна 11.10.2009
17. Донець Лев Олексійович 29.09.2009
18. Дроздецька Діана Михайлівна 28.08.2010
19. Жила Дмитро Олександрович 10.01.2010
20. Жаровський Антон Романович 08.01.2010
21. Зубака Роман Михайлович 28.10.2009
22. Іванчо Богдан Володимирович 30.11.2009
23. Ільницька Катерина Михайлівна 14.02.2010
24. Керимова Міа Володимирівна 05.06.2010
25. Куцук Христина Юріївна 04.09.2010
26. Канаєва Світлана Іванівна 06.01.2010
27. Король Наталія Василівна 31.05.2009
28. Кочерган Денис Сергійович 08.03.2010
29. Кіш Василь Васильович 14.11.2009
30. Лешко Тимофій Олексійович 24.02.2009
31. Мартин Віталій Віталійович 26.09.2010
32. Микуланинець Анна Кирилівна 22.12.2009
33. Мучичка Андріана Михайлівна 13.02.2010
34. Мучічка Домініка Володимирівна 29.01.2010
35. Наумова Жасмін Анатоліївна 20.11.2009
36. Обіцькі Емілія Андріївна 06.08.2010
37. Онисько Каміла-Людмила Михайлівна 14.05.2010
38. Парисенкова Карина Сергіївна 11.09.2010
39. Пекар Віктор Володимирович 13.08.2010
40. Поліщук Микола Васильович 31.05.2010
41. Русин Крістіан Тиберійович 30.08.2009
42. Рацин Вероніка Олександрівна 01.11.2010
43. Русинко Стефанія Віталіївна 24.05.2010
44. Сливканич Софія Михайлівна 13.05.2010
45. Степовой Степан Степанович 03.12.2009
46. Соскіда Ярослав Сергійович 21.08.2010
47. Тіба Неля Олександрівна 08.07.2010
48. Туряниця Арсеній Володимирович 25.09.2010
49. Тангел Вікторія Віталіївна 04.11.2009
50. Телінгер Валерія Емеріхівна 04.04.2010
51. Фаринич Софія Максимівна 30.10.2010
52. Хлебніков Максим Віталійович 08.05.2010
53. Чичерський Іван Омелянович 21.01.2011
54. Швардак Дарина Сергіївна 20.07.2010
55. Шелельо Анастасія Андріївна 18.02.2010
56. Шкритюк Марія Олександрівна 29.05.2010
57. Шпеник Ніколетта Іванівна 19.12.2009
58. Шмунь Олександр Анатолійович 17.06.2010
59. Шопа Вадим Васильович 09.06.2010
60. Яловий Ілля Максимович 09.06.2010

Про зарахування дітей до 1-их класів

Список дітей, яких, згідно рішення виконавчого комітета міської ради, допущено до конкурсного випробування для зарахування до 1-их класів СШ №4:

1. Єднак Беата Вікторівна 26.04.2010
2. Русин Крістіан Тиберійович 30.08.2009
3. Наумова Жасмін Іванівна 20.11.2009
4. Ігнатоля Ксенія Русланівна 25.08.2010
5. Врублевська Віолетта Олександрівна 13.06.2010
6. Тіба Неля Олександрівна 08.07.2010
7. Боднар Олександра Юріївна 05.11.2009
8. Жаровський Антон Романович 08.01.2010
9. Шелельо Анастасія Андріївна 18.02.2010
10. Бондарук Богдан Сергійович 18.06.2010
11. Зубака Роман Михайлович 28.10.2009
12. Богдан Любоир Юрійович 07.05.2010
13. Степовий Степан Степанович 03.12.2009
14. Богович Дмитро Вікторович 06.11.2009
15. Канаєва Світлана Іванівна 06.01.2010
16. Белов Артем Сергійович 29.04.2010
17. Загорова Анастасія Андріївна 12.07.2010
18. Хлєбніков Максим Віталійович 08.05.2010
19. Тангел Вікторія Віталіївна 04.11.2009
20. Іванчов Богдан Володимирович 30.11.2009
21. Білак Патриція Олександрівна 08.09.2010
22. Горват Аліна Василівна 14.12.2009
23. Каримова Міа Володимирівна 05.06.2010
24. Шереш Власта Василівна 31.07.2010
25. Туряниця Арсеній Володимирович 25.09.2010
26. Лендєл Юлій Вадимович 26.10.2009
27. Шмунь Олександр Анатолійович 17.06.2010
28. Кочерган Денис Сергійович 08.03.2010
29. Шопа Вадим Васильович 09.06.2010
30. Погоріляк Марк Вікторович 16.08.2010
31. Швардак Дарина Сергіївна 20.07.2010
32. Парисенкова Карина Сергіївна 11.09.2010
33. Ільницька Катерина Михайлівна 14.02.2010
34. Сливканич Софія Михайлівна 03.05.2010
35. Король Наталія Василівна 31.05.2009
36. Мучичка Андріана Михайлівна 13.02.2010
37. Теллінгер Валерія Емеріхівна 04.04.2010
38. Донець Лев Олексійович 29.09.2009
39. Попик Станіслав Михайлович 22.06.2010
40. Гричушенко Олександр Олегович 26.05.2010
41. Кафланович Дарина Дмитрівна 05.06.2009
42. Кафланович Анабель Дмитрівна 16.07.2010
43. Нусер Мілена Михайлівна 02.04.2016
44. Поліщук Микола Васильович 31.05.2010
45. Йонаш Каміла Берталонівна 23.06.2010
46. Жила Дмитро Олександрович 10.01.2010
47. Герц Марк Олександрович 20.07.2010
48. Гарц Михайло Олександрович 20.07.2010
49. Гуранич Ангеліна-Магдалена Миронівна 04.11.2009
50. Микуланинець Анна Кирилівна 22.12.2009
51. Ліб Мартіна Василівна 24.03.2010
52. Балкін Олександр Миколайович 12.09.2010
53. Онисько Лілія Михайлівна 14.05.2010
54. Шпеник Ніколетта Іванівна 19.12.2009
55. Мартин Віталій Віталійович 26.09.2010
56. Славуник Домініка Олександрівна 27.10.2009
57. Кіш Василь ВАсильович 14.11.2009
58. Анталовці Кароліна Віталіївна 02.08.2010
59. Алмашій Владислав Ярославович 22.08.2009
60. Петрус Артем Іванович 05.11.2009
61. Рега Ангеліна Віталіївна 22.10.2009
62. Русинка Стефанія Віталіївна 24.05.2010
63. Гавришко Юліанна Сергіївна 23.10.2009
64. Пушкарович Іван Михайлович 07.07.2010
65. Дроздецька Діана Михайлівна 28.08.2010
66. Рубан Володимир Максимович 04.01.2010
67. Куцук Христина Юріївна 04.09.2010
68. Пекар Віктор Володимирович 13.08.2010
69. Обіцькі Емілія Андріївна 06.08.2010
70. Гребеннікова Вероніка Віталіївна 11.10.2009
71. Братюк Владислав Олександрович 05.01.2010
72. Губський Артемій Олександрович 06.04.2010
73. Мучичка Домініка Володимирівна 29.01.2010
74. Марусинець Альбіна Олегівна 09.03.2010
75. Лешко Тимофій Олексійович 24.02.2009
76. Маліков Ілля Кирилович 20.02.2010
77. Рацин Вероніка Олександрівна 01.11.2010
78. Соскіда Ярослав Сергійович 21.08.2010
79. Траль Віктор Вікторович 20.03.2010
80. Фаринич Софія Максимівна 30.10.2010
81. Чичерський Іван Омелянович 21.01.2011
82. Шкритюк Марія Олександрівна 29.05.2010
83. Яловий Ілля Максимович 09.06.2010

Повністю рішення можна переглянути за цими посиланнями: список до конкурсного випробування СШ №4 (1), список до конкурсного випробування СШ №4 (2), Список до конкурсного випробування СШ №4 (3).