Конкурс дитячих малюнків

Учні 2-Б та 6-Б класу Поковба В., Падеріна О., Безега В., Севч В., Мальцев Р., Сорока А., Щербан Ю. та Чорій Є. взяли участь у конкурсі дитячих малюнків. Мета Міжнародного конкурсу дитячих малюнків «Казка» — пошук та підтримка талановитих дітей, естетичне та морально-етичне виховання, залучення до читання художніх творів, розвиток образного мислення. Оголошення підсумків конкурсу відбудеться 14 лютого 2016 року в галереї замку «Сент-Миклош» смт. Чинадієво.

Foto-12

Зимові канікули в Києві

Незабутні враження від зимових канікул залишились в учнів 10-го класу. Разом з класним керівником С.І. Борою вони відвідали місто Київ.
Під час обзорної екскурсії по місту діти оглянули Володимирський собор, університет ім. Т.Г. Шевченка, Києво-Могілянську академію, Золоті ворота, Софіївську та Михайлівську площі та інше. Гуляючи зимовим Києвом на Площі Незалежності та Хрещатиком пройнялись духом святковості, передріздвяного настрою, набрались позитивних вражень перед початком нового навчального семестру.

Foto-01

Foto-02

Foto-03

Foto-04

Foto-05

Foto-06

Foto-07

Foto-08

Foto-09

Foto-10

Foto-11

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

Різдвяна містерія

5 січня 2016 року Різдво завітало і до нашої школи. “Різдвяна містерія” – свято, в якому брали участь учні 1 – 11 класів. Під керівництвом Дуди Ірини Олександрівни діти охоче підготували сюрприз для вчителів, а саме — сценку про Святий вечір в українській родині. Особливість свята полягала в тому, що виступи дітей звучали різними мовами,зокрема угорською,німецькою та українською. Не забули діти і про етнічні традиції та звичаї цих народів. І хоча учасники містерії ще діти, але свою майстерність проявляли, як справжні актори.

Їхній спів не оминув й Мукачівський психоневрологічний інтернат №1. На сцені можна було побачити і маленьких хлопчиків у ролі пастушків, і гостинних господарів, і справжніх колядників. Вихованці інтернату одразу поринули в атмосферу свята і залюбки стали співучасниками цього дійства.

Варто зазначити, що учасники Різдвяної містерії створили у залі святковий настрій і подарували посмішки усім присутнім.

Foto-1

Foto-2

Foto-3

Foto-4

Foto-5

Foto-6