Вітаємо переможця!

29 вересня, напередодні Всеукраїнського дня бібліотек, відбувся конкурс творчих поробок на тему «Листівка до дня бібліотек». У міській бібліотеці зібралися учні 5-9 класів, щоб вкотре довести, що книга – це найкращій спосіб розвитку особистості. Учасники конкурсу проявили свою креативність і творчий підхід, підготувавши не тільки вітальну листівку, а й цікаве привітання до професійного свята. Відрадно, що переможцем цього конкурсу став учень нашої школи – Чайка Валерій, набравши найбільшу кількість балів.

Вітаємо переможця, бажаємо нових перемог та творчих злетів. Нехай книга стане добрим супутником на все його життя.

DSCN1761 DSCN1763 DSCN1793

 

 

 

 

 

Міжнародний день миру ми відзначили флешмобом!

Сьогодні, 21 вересня, з нагоди святкування Міжнародного Дня миру, учні Мукачівської ЗОШ №4 перейняли естафету світового флешмобу «Діти світу за мир».
У акції взяли участь близько 100 школярів. У рамках флешмобу на шкільному подвір’ї було організовано виставку малюнків дітей з різних країн та континентів.

Люди на Землі
Будьте же дітьми
Щоб світ змінити теж змогли
Жили разом скрізь
Небо щоб без сліз
В світі без війни.

«Воїнам світла» (До Дня миру)

Міжнародний день миру — це свято, яке відзначається щорічно 21 вересня. Учні нашої школи долучилися до відзначення цієї події і 17 вересня о 14 год. запросили на зустріч відому поетесу нашого краю Валентину Попелюшку (Жук Валентина Іванівна). Слухаючи вірші зі збірок «Миротворче» та «Воїнам світла», учні відкрили для себе внутрішній світ талановитої письменниці. Її слова зігрівали серця, а також додавали сил та віри в щасливе майбутнє України.
CIMG4034

CIMG4035

CIMG4037

CIMG4040

CIMG4043

CIMG4045

CIMG4049

CIMG4050

CIMG4060

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Перший урок

У 8-Б класі відбувся перший урок на тему «Героям-патріотам вічна шана». Патріотизм — це любов до Батьківщини, свого народу, турбота про його благо, сприяння становленню й утвердженню України як суверенної, правової, демократичної, соціальної держави, нації, готовність відстояти її незалежність, служити і захищати її, розділити свою долю з її долею.

В українцях могутня сила,
Загартована ще в віках.
Що ніяка війна не зломила,
Та кайдани на Соловках.
В нас є дух, що спроможний жити,
До своєї землі любов.
Тож ніколи нас не схилити:
Для нас воля — основа основ.

CIMG4021

CIMG4022

CIMG4030

 

Свято Першого вересня у СШ №4

Настав вересень, і знову шкільний дзвоник пролунав для учнів Мукачівської СШ №4. Незважаючи на те, що було спекотно, подвір’я школи було переповнено учнями, батьками та гостями. По-справжньому чарівним стало це свято для учнів перших класів. Трішки розгублених, навіть спантеличених, але таких милих шкільна спільнота прийняла їх у свою родину. Щиро вітали учнів, педагогів та батьків з 1 Вересня гості школи. Приємною несподіванкою стали подарунки від очільника «Єдиного центру» В.І. Балоги: два новенькі ноутбуки від його імені вручив Шкріба В.І. Нових злетів знань, реалізації омріяного учнівсько-педагогічний колектив СШ №4 бажає всім у день 1 Вересня.
CIMG3969

CIMG3973

CIMG3976

CIMG3988

CIMG3992

CIMG3996

CIMG4000

CIMG4008