Чарівні листи від Діда Мороза!

Новий рік — одне з найчарівніших свят року,під час якого здійснюються всі найзаповітніші мрії. Це час казок,чарів і звичайно ж,новорічних подарунків. Такими подарунками для всіх вчителів школи стали листи,написані власноруч Дідом Морозом. Зміст кожного листа був унікальним та індивідуальним. Особисте звернення по імені — без сумніву,сприяло тому,що кожен хоч на мить міг повернутися в щасливе дитинство і відчути себе маленьким. Чарівний лист від Діда Мороза — це не тільки несподіваний подарунок,але й знак поваги та любові до кожного. Безперечно, такі приємні сюрпризи надовго залишаться в пам’яті кожного вчителя. Весь педагогічний колектив щиро вдячний Діду Морозу за ту казкову атмосферу та новорічне диво,яке він створив для всіх.

Fotor122918500 Fotor1229182637

 

«Я не можу забути ту хвилину,коли на мить знову стала маленькою дівчинкою,у якої здійснилася найкраща мрія — потрапити в чарівний світ казки! Я була здивована і зворушена,коли читала лист від Діда Мороза і сльози котилися в мене по щоках,» — згадує Тетяна Вікторівна,вчитель української мови та літератури.

Як ви думаєте,що саме повернуло її в щасливе дитинство?

«Подаруй дитині іграшку»

Fotor1228180511Fotor1228180910Fotor1228181943

 

Напередодні Дня св. Миколая учнівське самоврядування  нашої школи вирішило провести акцію «Подаруй дитині іграшку». Протягом двох тижнів учні різних класів приносили багато різних іграшок та книг. Ці подарунки були передані дітям,які через проблеми зі здоров’ям знаходилися у хірургічному відділенні ОДЛ м. Мукачева. Декілька учнів школи ,а саме Головчак В.,Свирида К., Сербін Д. та Литвиненко А., стали для діточок справжніми посланцями Святого Миколая. Заходячи до кожної палати,вони радісно вітали всіх присутніх  зі святом. Кожна дитина без винятку отримала цікаву книгу та гарненьку іграшку. Посмішки засяяли на обличчях малюків, а їх радості не було меж. Цей маленький,але важливий для них сюрприз назавжди залишить віру в їх серцях про те,що дива справді існують. Самі ж учні зрозуміли,що можна не тільки чекати на казку,але й творити її самим. Адже так  хочеться, щоб тихим зимовим вечором всі малята отримали омріяні подарунки та хоча б на мить забули про все і потрапили у казку.

«Поспішай робити добро»

Fotor1226183956
CIMG3091

 

Зима – це час веселих історій та грандіозних свят. Всі дітки справді щиро вірять у дива. Саме таким дивом і є День св. Миколая для багатьох малят. За легендою, Миколай був покровителем як дітей, так і дорослих. Він був дуже доброю та щирою людиною і завжди допомагав  бідним.  За традицією цього свята,  діткам,які добре поводяться протягом року, Св. Миколай приносить  різні солодощі та подарунки.

Fotor122618383810390371_10152909353214726_1673247700885935905_nВсі знають, що у Св. Миколая не завжди вистачає часу привітати всіх малят. І тому у нього є багато маленьких посланців,які завжди приходять йому на допомогу.І дуже приємно,що цього року в ролі таких посланців вирішили виступити вчителі Залуцька Т.І. та Чайка Т.В. разом з учнями 7-Б,10-А кл. Мукачівської СШ№4. Вони організували благодійну акцію «Поспішай робити добро» і влаштували свято дітям-переселенцям із Луганської та Донецької областей. Всі бажаючі приносили іграшки,цукерки і навіть зібрали міні-бібліотеку. Насправді, чудовим подарунком для маленького Дамірчика стали книги про Гаррі Поттера, а для маленької Вікочки– омріяний паровозик. Крім цих маленьких радощів, дітки отримали багато різних солодощів та іграшок. Радості маленьких ангелят не було меж.

0boehC70QOY

k4Zn9cvNOmU

SEo41RnSvns
Ми справді віримо, що ця добра справа не залишить нікого байдужим. Як приємно почути, що після наших візитів малята справді повірили у казку.

Навчально-практичний семінар вчителів основ здоров’я.

Fotor1222185523Fotor122219121

IMG_7356

Одним з обов’язків педагогічних працівників є постійне підвищення професійного рівня, педагогічної майстерності. Цьому значною мірою сприяє організація методичної роботи з учителями.

18 грудня 2014 року на базі Мукачівської СШ№4 пройшов навчально-практичний семінар вчителів основ здоров’я за темою «Основні аспекти удосконалення змісту,форм та методів навчання основ здоров’я в сучасній школі».

Бора С.І.,вчитель вищої категорії,вчитель-методист провела урок у 9 класі «Здоров’я молоді України. ВІЛ,СНІД,ІПСШ:шляхи передачі та методи захисту». Учні пояснили від чого залежить здоров’я молоді,виконали цікаву анаграму на вислів Карла Берне, заслухали доповіді «Історія виникнення ВІЛ»,подивилися ролик «Загальні відомості про ВІЛ,СНІД», грали в гру «Карточки розповсюдження вірусу», виконали вправу «Ризик високий і ризик відсутній», подивилися цікаву сценку з життя, виготовили червону стрічку — символ боротьби зі СНІДом. Урок був насиченим і цікавим.

Кожен учасник семінару одержав диск з матеріалами семінару.Методист методкабінету Герц Л.С. відмітила належну організацію та проведення семінару-практикуму.

Сучасний урок фізичної культури — від теорії до практики

За планом було проведено теоретичний та практичний урок на тему «Гімнастика». Під час проведення теоретичної частини були задіяні вчителі фізичної культури , а на практичній — задіяні учні 9-Б класу. Семінар відбувся 20 листопада 2014 р.

Основною метою було продемонструвати можливість поєднання теорії і практики. Під час теоретичного уроку увазі вчителів було надано матеріал на тему «Гімнастика» з використанням IT. Присутні мали змогу на собі відчути всі плюси використання інноваційних технологій у викладанні теоретичного матеріалу.

На практичному занятті учні продемонстрували хорошу фізичну підготовку виконуючі акробатичні елементи: перекиди, мостики, берізку, колесо, натівшпагат та стрибок на 360°.

DSC_6739 DSC_6748 DSC_6761 DSC_6849 DSC_6856 DSC_6868
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Наша гордість

Роман

Роман Василь Сергійович народився 18 червня 1999 року в місті Мукачеві.

   Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант, як кажуть, завжди родом із дитинства. І, мабуть, кожна людина народжується із зернятком у руці. Тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. Таким полем талантів стало для учня 10-А класу Романа Василя Мукачівська СШ I-III сту-пенів №4. Саме з 1 вересня 2005 року він вступив до першого класу цієї школи. З перших днів навчання вчителі помітили старанність та наполегливість в оволодінні знаннями цього учня. Його гострий розум та працьовитість швидко дали свої пози-тивні результати, учень став навчатися на відмінно. Цей обдарований юнак біль-ше цікавиться та має здібності до суспільно-гуманітарних дисциплін, а найбільше любить історію. Разом з тим дуже цікавиться географією та хімією. І як результат цієї наполегливості та цілеспрямованості – це найвищі досягнення у міських, об-ласних та Всеукраїнських етапах олімпіад з різних предметів. Василь завжди йде до поставленої мети і доводить,що вміє перемагати. Бо має міцні знання. Бо сильний духом. Бо він талановитий.

Досягнення :

2012-2013н.р.       І місце з математики(МАН), ІІ рівень

Олімпіади ІІ рівня: історія – ІІ, хімія – І, географія – ІІ

Олімпіади ІІІ рівня: географія — ІІ, історія – ІІ, хімія –ІІ

2013-2014н.р.       І місце у конкурсі ім. П. Яцика, ІІ рівень

Олімпіади ІІ рівня: географія – І, фізика – ІІІ, історія – І, хімія –ІІ.

Олімпіади ІІІ рівня: історія – І, географія – І,хімія –ІІІ

Олімпіада ІVрівня: історія – І місце

2014-2015 н.р.      Отримує стипендію Президента України

І місце у конкурсі ім. П. Яцика, ІІ рівень

Олімпіади ІІ рівня: історія –ІІ,географія –І, хімія -І