«Правда про куріння»

CIMG2771

CIMG2774

CIMG2777

 

 

 

 

 

На жаль, у сучасному світі існує тенденція шкідливих звичок.Інтереси молоді базуються на тому, що курити,вживати алкоголь-це круто.  13 жовтня учні школи вкотре зустрілись з волонтерами Закарпатського обласного благодійного фонду ВСМ,які презентували програму «Правда про куріння».Під час лекції велися різні дискусії,оскільки учні могли як задавати,так і відповідати на питання.Вони не нудьгували,адже крім звичної теорії були показані різні картинки та відеоролики.Отже,завдяки лекції школярі мали можливісь ще раз переконатися в тому,що куріння не має нічого спільного з самоутвердженням їхнього авторитету.

Яку професію обрати?

CIMG2769

CIMG2766

CIMG2768

 

 

 

 

 

Майже перед кожною людиною постає питання:»Яку професію обрати?».У сучасному світі доволі важко визначити професію, з якою хочеш пов’язати своє майбутне,адже з кожним роком  їхня кількість тільки зростає.Учні 9-х класів мали можливість отримати корисну інформацію про ринок праці в м. Мукачеві,про це їм розповіла спеціаліст Служби зайнятості Смірнова О.Вони отримали певні поради,які допоможуть їм обрати правильну стежку свого життя,щоб потім не жалкувати ні про що.

Ми відвідали постраждалих із зони АТО!

CIMG2704

CIMG2713

CIMG2734

CIMG2718

CIMG2724

Україна на сьогоднішній день переживає важкий період у своїй історії. На сході країни ведуться воєнні дії,через які молоді хпопці та чоловіки ризикують своїм життя в ім’я суверенної та незалежної України. Нещодавно наша школа взяла участь у акції моральної підтримки бійців з зони АТО. Учні 7-Б класу під керівництвом Залуцької Т.І. та учні 5-А під керівництвом Пронтекер В.В. відвідали військовий шпиталь міста Мукачева. Вони принесли бійцям смачні гостинці,а також спробували створити затишну атмосферу.Бійці ж у свою чергу розповідалі їм про їхне перебування в зоні АТО, а також про становище на Україні.