Переможці цьогорічних олімпіад!

ІІІ місця

1.Різак Марія(учениця 5 а класу)- ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з образотворчого мистецтва.Вчитель:Салієнко Н.В.

2.Ярема Ельвіра(учениця 11 а класу)-ІІІ місце  на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з інформаціних технологій.Вчитель:Мишак В.П.

3.Мігоцький Владислав(учень 11 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з інформатики.Вчитель:Мишак В.П.

4.Солоділов Сергій(учень 7 бкласу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з фізики .Вчитель:Войналович О.М.

5.Роман Василь(учень 9 б класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з фізики.Вчитель:Войналович О.М.

6.Мігоцький Владислав(учень 11 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з фізики.Вчитель:Войналович О.М.

7.Орос Богдан(учень 11 а класу) —ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з фізики.Вчитель:Войналович О.М.

8.Орос Богдан(учень 11 а класу)—ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з математики.Вчитель:Мишак В.П.

9.Головчак Валерія(учениця 9 а класу)—ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з географії.Вчитель:Заплетал С.А.

10.Свирида Кароліна(учениця 9 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель:Михальков Я.Д.

11.Головчак Валерія(учениця 9 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з астрономії.Вчитель:Войналович О.М.

12.Ярема Ельвіра(учениця 11 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з педагогіки і психології.Практичний психолог:Солецька В.В.

13.Криволапова Тетяна(учениця 11 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з англійської мови.Вчитель:Пашина Г.В.

14.Ришкович Анастасія(учениця 10 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з правознавства.Вчитель:Днрбаль В.І.

15.Скиба Ліліанна (учениця 9 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з обслуговуючої праці.Вчтель:Покудіна С.М.

16.Клочанка Каріна(учениця 11 а класу)-ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад зісторії.Вчитель:Дербаль В.І.

ІІ місця

 

17.Орос Богдан(учень 11 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з інформатики.Вчитель:Мишак В.П.

18.Головчак Валерія(учениця 9 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з математики.Вчитель:Мишак В.П.

19.Головчак Валерія(учениця 9 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з історії.Вчитель:Береш Л.В.

20.Данко Юрій(учень 9 б класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з біології.Вчитель :Лізанець Н.П.

21.Роман Василь(учень 9 б класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з хімії.Вчитель:Бора С.І.

22.Свирида Кароліна(учениця 9 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з англійської мови.Вчитель:Залуцька Т.І.

23.Тромпак Катерина(учениця 9 а класу)ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з англійської мови.Вчитель:Хитровська С.М.

24.Лукач Анна(учениця 8 б класу)ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель :Лендєл Л.М.

25.Орос Богдан(учень 11 класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель:Лендєл Л.М.

26.Ярема Ельвіра(учениця 11 а класу)ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель:Лендєл Л.М.

27.Головчак Валерія(учениця 9 а калсу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель:Михайликов Я.Д.

28.Русин Анжела(учениця 10 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з німецької мови.Вчитель:Лендєл Л.М.

29.Свирида Кароліна(учениця 9 а класу)ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з української мови. Вчитель: Чайка Т.В.

30.Криволапова Тетяна(учениця 11 а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з української мови.Вчитель:Іванчов С.В.

31.Тонкошкурова Юліанна(учениця 11а класу)-ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу -Малої Академії Наук(секція:світова латература).Вчитель:Даць О.П.

І місця

32.Роман Василь(учень 9 б класу)-І місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з географії.Вчитель:Заплетал С.А.

33.Куруц Олександра(учениця 9 а класу)-І місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з англійської мови.Вчитель: Залуцька Т.І.

34.Бряник Юлія(учениця 8 а класу)-І місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з хімії.Вчитель:Бора С.І.

35.Роман Василь(учень 9 б класу)-І місце на ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови Петра Яцика.Вчитель :Луценко В.І.

36.Роман Василь(учень 9 б класу)-І місце на ІІ етапі Всеукраїнських учнівських одімпіад з історії. Вчитель: Береш Л.В.

 

загруженное