Halloween 2013

Хеллоуїн — одне з якнайдавніших свят в світі. Його історія налічує тисячоліття, починаючи від кельтського фестивалю Самхейн, римського Дня Помони (богині рослин) і християнського «Дня всіх святих». В ньому дивним чином поєднуються кельтська традиція вшановування злих духів і християнська — поклоніння всім святим.

Хеллоуїн у школах останнім часом відзначається все частіше, адже це свято є чудовим приводом для цікавого дозвілля.

В нашій школі вже стало традицією святкувати Хеллоуїн.Кожного року комісія відпочинку та дозвілля  пропонує все більше і більше ідей щодо святкування цього свята. Цьогоріч учні школи малювали плакати,прекрашали класи,розвішували цікаву та до цього невідому інформацію про Хеллоїн.

В кінці дня педагог — організатор визначив найкращий плакат,найнезвичніше прикрашений клас та найоригінальніший костюм.Учням були вручені грамоти.

Дітки отримали море задоволення та позитивних емоцій!

66q9Wxk0S74 J70CTHyKkEc jfI2kZ7XA-c P0LO6jDL8pQ Rjd-Z8jVqe4 s3kpmXRNFiI v36F5Lna7r8 vCuKNTTyta4

 

Пізнавально-розважальна вікторина «Я — патрітот»

На базі Будинку Школярів була проведена пізнавально-розважальна вікторина «Я — патріот».Метою цього заходу було поглибити знання учнів про визначнну історію Батьківщини  та виховати бажання до більш глибшого вивчення та пізнання своєї країни.

До участі у вікторині «Я — патріот» були запрошені учні 7-8 класів загальноосвітніх шкіл міста.Серед команди-5 чоловік(4 учасники і 1 капітан команди).Завданням кожної з команд було підготувати собі назву,емблему та речівку в національному стилі.Перед початком гри  проходило жеребкування ,згідно якого визначилася послідовність участь у ході гри.

Учні нашої школи також не оминули можливості взяти участь і проявити всі свої сили на практиці.Команда «Прапорці» з речівкою «Прапор з нами — перемога за нами!» розпочали участь у конкурсі.У складі команди були учні 8-А класу(капітан Бряник Юлія;Деревянко Анастасія,Рішко Світлана,Бабіч Віктор,Фанта Флоріан) на чолі з класним керівником Борою Світланою Іванівною.  Гра була дуже напруженою, і до останнього не було явних фаворитів.Найбліьше нашій команді сподобався  ІІ і ІІІ тур«Сім див України,чи більше?…» та «Славетні українці! «Наші дітки гідно представили нашу школу та вибороли ІІІ призове місце  і були нагороджені грамотами.

Учні дуже дякують за відведену їм можливість взяти участь у цій вікторині;діляться чудовими враженнями та набутим досвідом.IMG_5414 IMG_5415 IMG_5417 IMG_5419 IMG_5421 IMG_5422