EUROPEAN DAY OF LANGUAGES AT SCHOOL №4

26 вересня – День Європейських Мов. Сьогодення вимагає володіти мовами. У нашій школі активно та успішно вивчають 2 іноземні мови: англійську та німецьку. Учні школи чимало подорожують Європою та вільно спілкуються, що робить відпочинок незабутнім. І тому незаперечним є факт, що знання мов – це запорука успіху та комфорту. Гурток “Євроклуб”, очолюваний Залуцькою Т.І. та Раінчук І.Р. ,підготував цікаву програму: вікторини, виставки, розваги. Це вражає та привертає увагу своєю креативністю  та нестандартним підходом. Вивчення європейських мов – це класно, модно та сучасно!

CIMG1776CIMG1769CIMG1765

Школа зустрічає нас.Свято першого дзвоника.

Ось і промайнули літні канікули, і перший дзвоник знову закликав учнів до школи.Море квітів, новенька шкільна форма на малечі й велетенські затори у містах — не зважаючи на ранок понеділка.

О 8:30 урочиста лінійка приурочена святу першого дзвоника була розпочата.До нас завітали почесні гості,серед яких — начальник управління освіти Мотильчак М. та депутат від Партії регіонів Кунак В.І. Зі святом учнів привітали директор школи Якимчук В.С. та гості.Святковий настрій усіх присутніх підтримала піснею  учениця 5-А класу Яна Решко,яка здобула першу премію на фестивалі-конкурсі «Золоті іскри» у Болгарії.

Право дати перший дзвоник було надано кращому учню школи Оросу Богдану та ученці 1-А класу Войналович Єлизаветі

Після святкової лійнійки класними керівниками та класоводами школи було проведено виховні години приурочені підготовці та відзначенню 200-річчя від дня народженння Т.Г.Шевченка та 150-річчя від дня його поховвання. У 11-А класі було проведено годину спілкування «Живе під сонцем любові Шевченкова весна».А 10 клас ,у свою чергу ,провів тематичний вечір присвячений життю і творчості великого поета та письменника.

m_iBWePYkQYFjL4wCLM-gQn3uePgM9qiA bvHc5X9ey68 yvvfuVt7BUswkDEVW9UDFs