День Святого Миколая

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. 
Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали покровителем і заступником дітей. Тож саме вони найбільше чекають на це свято. Адже малеча знає, що за її слухняність, старанність, працьовитість Святий принесе їм безліч подарунків.

До наших діток також завітав Миколай. А активісти школи допомогли влаштувати  справжнє свято . Безліч веселих конкурсів,смішних сценок та цікавих розіграшів підіймали настрій  та дарували незабутні емоції.

Та яке свято без подарунків? Дитячі мрії здійснюються! І Святий Миколай з великим задоволенням подарував діткам багато солодощів.CIMG0391CIMG0391CIMG0392

«Новорічні фантазії»

Напередодні великого християнського свята з новорічно-різдвяного циклу в нашій  школі відбулася виставка учнівських робіт. Тут були представлені адвентні вінки, новорічні ялинки , святкові плакати та багато інших виробів. У виставці  брали участь учні 5-9 класів. Всі роботи були естетично оформленні та виражали погляд учнів на зимові свята.rggWQtruK-s

Тиждень історії.«Минуле людства очима дітей»

В день відкриття тижня у коридорі школи було оформлено виставку кращих стіннівок і малюнків учнів 5-х – 9-х класів «Минуле людства очима дітей», яку учні, батьки та гості мали можливість оглянути впродовж тижня. Було створено куточок, де експонувалися кращі реферати з історії. В шкільній бібліотеці учням пропонувався огляд історичної літератури, яка рекомендувалася для позакласного читання.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – інтелектуально – розважальна гра для учнів 7-9-х класів „Історичний марафон” та для 5-6 класів „Подорож у минуле”.

Незабутні враження залишилися в учнів 5-х та 9-х класів від виховного заходу присвяченому Дню Соборності України «Співаєм славу тій події і тепер» який підготували і провели учні 4, 5 та 8 класів.

Була проведена цікава та захоплююча віртуальна екскурсія „Замками Закарпаття” для учнів 5-9-х класів, під час якої учні переглянули відео на дану тему.

Був проведений урок пам’яті „Голокост – пам’ять віків”, з елементами перегляду відеофільму про Бухенвальдський концлагер, який не залишив жодного учня байдужим до цієї трагедії.

На завершальному етапі тижня учні були нагороджені грамотами, подяками, було визначеного «юного історика» нашої школи.

Тиждень історії пройшов під гаслом: 47LXZKVxmOY 9XBXaggsVJE Ba6u-nuoXms