Акція «Клас вільний від паління»

 В рамках акції «Клас вільний від паління» в  СЗОШ №4 було проведено ряд заходів з метою розширення знань в учнів про негативні наслідки тютюнопаління; формування у дітей небайдужого ставлення до існуючих проблем сьогодення; пошук дієвих форм та методів щодо формування здорового способу життя; виховання соціальної активності учнів.

 В рамках акції практичний психолог  провела тренінг «Що складає небезпеку для здоров’я» з метою формування навичок адекватної поведінки в умовах, що загрожують початком спроб взяти до рук цигарку. Учасники тренінгу —  учні  5-8 класів в кількості 45 чол. Під час тренінгу  дітям було запропоновано прослухати інформаційне повідомлення «Паління – загроза здоров’ю», участь в мозковому штурмі «Яка поведінка сприяє здоров’ю?» та розгляд декілька вправ «Закінчи речення», «Що робити», «Зумій сказати «НІ!». Діти презентували свої напрацювання, отримали рекомендації, а на завершення D4MAyYpIzL0 5otvWtLdbwc up4etnbj8Ysпереглянули відеофільм «Здоровий спосіб життя».

Учні 5-Б класу СЗОШ №4 взяли участь у акції “Поділились улюбленою іграшкою”

11 листопада 2012 р. в Мукачеві вперше відбулося святкування Дня Святого Мартина. В цей, не по-осінньому теплий і сонячний день, в рамках свята проводилася акція «Поділися улюбленою іграшкою», в якій взяли участь усі охочі діти та дорослі, яким не байдуже до сиріт, хворих дітлахів та тих, хто позбавлений батьківської турботи.

Не залишилися осторонь і учні 5-Б класу СЗОШ №4.Разом з батьками та класним керівником Залуцькою Т.І. принесли до намету м’які іграшки, книги та фрукти. Кожен робив це щиро, з великим бажанням поділитися частинкою дитинства і сподіванням, що Святий Мартин, покровитель Мукачева, донесе до цих діток любов, доброту і душевне тепло.

Учнів дуже потішило те, що таких було багато. Нехай ці дарунки залишаться у душах і пам’яті тих, хто цього потребує і принесе багато хвилин радості.

Габріелла Іванчов, учениця 5-Б класу СЗОШ №4

Святий Мартин «запалив» Мукачево

У Мукачеві вперше, але, мабуть, не востаннє, відбувся День святого Мартина.

Амбіції організаторів свята справдилися – дійство вдалося. А завдячувати цьому вони мають передовсім не самому святому — покровителю міста над Латорицею, а – дітям. Понад півтисячі школярів пройшлися вечірнім Мукачевом з ліхтариками, і це перетворило звичайну неділю на надзвичайне свято.

Дітки нашої школи ,також,взяли активну участь у цьому дійстві. Всі школярі приносили власноруч зробленні вироби.А з приводу цього у школі відбулася виставка ліхтариків,саме в якій і виявилася вся фантазія та творчість учнів.a0yVf35hIjI
3ukPrNlpEbY
nZXmrE94sTk

А Ви чули?

Значну увагу приділяється вивченню предметів суспільного циклу.Надзвичайну зацікавленність учні виявили у різноманітних заходах, які були проведені в рамках Тижня історії (10.10.2012-17.10.2012).
10.10 — перегляд і обговорення фільму «Замки Закарпаття»(7-9 класи)
11.10 — Виставка плакатів на історичну тематику (5-11 класи)
12.10 — Зустріч з ветеранами, учасниками визволення Мукачева (9-11 класи)
13.10 — Виставка історичної літератури: «Особистості в історії» — Береш Л.В. та Дербаль В.І.
14.10 — Конкурс проектів на історичну тематику серед учнів 10-11 класів
15.10 — Конкурс малюнків на тему «Київські князі» (7 класи)
16.10 — Вікторина «Шляхами козацької звитяги» (8 клас)
17.10 — Виховна година «Державні та народні символи» (9-А)
Відповідальні вчителі Береш Л.В. та Дербаль В.І.

Дні Європейських мов

      26-27 вересня в спеціалізованій загальноосвітній школі №4 пройшли   Дні Європейських мов. Учні презентували прапори, герби європейських країн, визначали пам’ятки архітектури та мистецтва. Вони визначили, що найкращою європейською державою, поза сумнівом, є Україна!

Малі олімпійські ігри

З метою пропаганди здорового способу життя  в
рамках декади безпеки  та збереження здоров’я в СЗОШ №4 пройшли Малі олімпійські ігри. Естафети, змагання на спритність і витривалість, вікторина на знання подій олімпійського руху підтвердили готовність учнів бути активними і здоровими