Halloween

jQxA6I6OnkEХеловін — одне з небагатьох свят, коли на вулиці міста виходять люди в незвичному вбранні і лякають одне одного. Ще зовсім недавно це свято відзначалося лише в США, проте тепер Ti2ug4J0IyUвоно набуває все більшої популярності у Європі. Не стала винятком і Україна.

Хоча Хеловін  не є дуже пошириним святом. Проте учні нашої школи цікавляться традиціями та звичаями іноземних країн.Саме тому вони вирішили зануритися в таємничість та загадковість цього свята.Були намальовані різноманітні плакати та есетично прикрашені класи.Цей день закарбувався в пам»яті всіх. А наші учні тепер працюють над тим,щоб це свято стало традиційним. Gckvxi1ZFD4 9r70daAJn0M OzS7lDE_ZVk

День вчителя.

d9GLv6jpcd8 gvrHGkIGOT0 HRyP44vzNV4Серед багатьох свят, що відзначаються в школі, особливо місце посідає День учителя, який проводиться першої неділі жовтня. Йому присвячуються шкільні вечори, театралізовані вистави та святкові концерти.

У багатьох школах цей день уважають саме Днем учителя, а не святом усієї школи: учителі приходять святково вдягненими, приймають привітання, квіти, ввечері влаштовують чаювання. Діти ж не почуваються на цьому святі «своїми». Навіть у дуже гарних школах, де панує справжня дружба дорослих і дітей, педагогічний колектив нерідко забуває про значні виховні можливості свята: формування любові до своєї школи, інтересу до професії вчителя.

Педагог — організатор з нашими дітками влаштував справжній концерт для вчителів.